
Умные водонепроницаемые часы IP67 с оксиметром и тонометром Modfit Ranger Grey
2 045 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1077-0205Э
+380 (67) 578-40-05
- +380 (95) 941-42-55
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Modfit |
| Страна производитель | Китай |
| Материал ремешка | Силикон |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип дисплея | Сенсорний кольоровий |
| Сумісність | Android 6.0 та вище iOS 9.0 і вище |
| ПІдключення | Bluetooth: 5.0 |
| Керування телефоном | Дзвінки та розмови з годинника |
| Цифрблат | Зміна стилю циферблату, |
| Ємність акумулятора | 400 мАг |
| Висота | 45 мм |
| Роздільна здатність дисплея | 240 х 240 пікселів |
| Діагональ дисплея | 1,28" |
| Формфактор | Круглий |
| Пошук | Анти-втрата |
| Додаток | Dafit |
| Товщина | 14 мм |
| Мова | Українська мова |
| Вологозахист | IP67/3 АТМ |
| Сповіщення | Будильник, Дзвінки, СМС, Соціальні мережі |
| Інформаційні дані | Прогноз погоди |
| Вимірювання | Крокомір, Підрахунок калорій, Пройдена відстань, Моніторинг сну, Пульсометр, Тонометр, Оксиметр |
| RAM | 128MB |
| Матеріал корпусу | Метал |
| ROM | 128MB |
| Тип зарядки | Магнітна зарядка |
Информация для заказа
- Цена: 2 045 ₴




















