
Водонепроникний (50 м) світлодіодний цифровий годинник Skmei 1384RD Black-Red
599 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1080-1007
+380 (67) 578-40-05
- +380 (95) 941-42-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
SKMEI є оригінальним виробником із 15 років досвіду у виробництві всіх різновидів годинників.
Усі брендові годинники SKMEI виготовлені з високоякісним корпусом, ремінцем, механізмом і японською батареєю. Всі годинники протестовані водонепроникним випробувальним пристроєм на 100%
Годинник SKMEI має популярність у всьому світі.
Цей годинник чудово підійде для активних занять спортом, туризму, а також для повсякденного використання, так як є дуже стильним аксесуаром.






| Країна виробник | Китай |
| ГАРАНТІЯ | |
| Гарантія | 12 місяців |
| МЕХАНІЗМ | |
| Тип механізму | Електронні (Цифрові) |
| РЕМІНЕЦЬ | |
| Довжина ремінця | 25 см |
| Застібка | Класична |
| Матеріал ремінця | Поліуретан |
| РОЗМІРИ | |
| Діаметр корпусу | 54 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Тип | |
| Стати | Чоловічі |
| Стиль | Спортивний |
| Корпус | |
| Водонепроникність | 5АТМ (Дощ, умивання) |
| Материал корпусу | ABS пластик |
| Скло | Пластикове (Стійке до ударів і тиску) |
| Циферблат | |
| Функції | Час/ Секундомір/ Будильник/ Дата/ Підсвітка/ Формат 12/24 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Тип механізму | Електронний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал ремінця | Каучук |
| Водонепроникність | 50 м |
| Функції | Подвійний час, секундомір, будильник, дата, дні тижня, зворотний відлік, EL підсвітка, 12/24 |
| Стать | Чоловічі |
| Товщина | 18 мм |
| Скло | Пластик |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застібка | Класична |
| Діаметр корпусу | 54 мм |
| Стиль | Спортивний |
| Країна виробника | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴



