
Водонепроникний (50м) годинник з нержавіючої сталі з хронографом Skmei 1370AG Army-Green
720 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1080-1612
+380 (67) 578-40-05
- +380 (95) 941-42-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Skmei — бренд якісних годинників для військових і екстремалів. Годинник призначений для важких умов використання, витримує занурення до 3 метрів під водою й ультрахолодні температури до -35 градусів. Бренд Skmei завдяки своїй високій якості та доступній ціні став лідером продажів у Європі за 2021 рік. До комплекту з кожним годинником входить офіційна гарантія.
Для быстрого заказа пишите в Viber или Звоните
Можете к часам подобрать различные коробочки SKMEI 







Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Колір корпусу | Срібний |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Водостійкість | 5 атм - плавання |
| Діаметр | 45 мм |
| Застібка | Дворівнева |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Механізм | Кварцовий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілочний) |
| Товщина | 12 мм |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Час 12\24 (показується на циферблаті й стрілками), день тижня, місяць, рік, дата, будильник, секундомір, підсвітка |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) мм |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Змінний ремінець | Да |
| Колір ремінця | Срібло |
| Матеріал ременя | Сталевий |
| Основний колір циферблата | Чоловічі |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 45х12 |
| Фабрика зборки | Китай |
| Ширина ремінця | 18 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴





