
Цифровий наручний годинник із подвійним часом Skmei 1283 Black-Military Wristband
735 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1080-0105рр
+380 (67) 578-40-05
- +380 (95) 941-42-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Skmei 1283
Skmei — бренд стильного годинника, який має велику кількість корисних функцій і має чудову якість збирання.Skmei — бренд якісних наручних годинників. Цей годинник підійде як для активного відпочинку, так і під більш класичний одяг.
Модні спортивні багатофункціональні цифровий кварцовий наручний годинник із хронографом і подвійним дисплеєм.
Для швидкого замовлення пишіть у Viber або телефонуйте
Можете до годинника підібрати коробочку SKMEI 
















Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Користувацькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Мітки |
| Водостійкість | 5 атм - плавання |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) мм |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Діаметр | 52 мм |
| Застежка | Класична |
| Змінний ремінець | Немає |
| Колір ремінця | Темно - зелений |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ременя | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Великі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 52х16 |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілочний) |
| Товщина | 16 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Секундомір, таймер, будильник, підсвічування, час показується на циферблаті й стрілками, дата, день тижня, місяць, другий час (Dual Time) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
Інформація для замовлення
- Ціна: 735 ₴











